Jak pomoci i jinak

Strejdové a Tetičky, budu velice rád, když zvážíte jakoukoliv pomoc mým bráškům a sestřičkám v nouzi, jenž neměli takové štěstí jako já a jsou bez milující rodiny. Tato zvířátka se nemohou totiž bránit tak jako vy, Tetičky a strejdové, a potřebují Vaši pomoc. Na této stránce najdete možnosti, jak jim pomoci i jinak než zakoupením produktu s mou maličkostí, a já se pak už postarám, aby právě Vaše pomoc co nejlépe nalezla svého šťastlivce.

 

FINANČNÍ POMOC

Každičká, zdánlivě třeba malinká pomoc je vždy v každém útulku vítána. Finanční příspěvky se v útulcích používají na vše, co je potřeba opravit, pro věci potřebné pro jeho provoz a také na opravy a údržbu výjezdových vozidel, které je potřeba mít v pohotovosti stále a pro všechny brášky a sestřičky v nouzi. Pokud byste měli obavy o účel finančního příspěvku, zařídím pro Vás potvrzení o přijetí finančního daru a zařídím pro Vás i kopii účtenky, na co byly penízky použity. Pokud se rozhodnete právě pro finanční pomoc, vybereme společně útulek či přímo bratříčka nebo sestřičku, kterému rádi finanční prostředek věnujete a zprostředkuji Vám veškerou komunikaci s daným zástupcem.

MATERIÁLNÍ POMOC

Pokud budete chtít pomoci materiálně, je spousta věcí co zpříjemní život každému bratříčkovi nebo sestřičce v nouzi a Strejdům a Tetičkám, kteří se o ně dočasně starají. Jsou to například plastové pelíšky, misky na krmení, kýble na vodu, vodítka, obojky, hřebeny pro psy, hobliny (ne piliny), dřevo a spojovací materiál na výrobu či opravy boudiček, desinfekční a čistící prostředky, misky, prostředky na odblešení popřípadě kvalitní krmení, které pro jistotu nejdříve zkonzultujte se mnou, rád Vám poradím jaké krmení je nejlepší.

ADOPCE ZVÍŘÁTKA NA DÁLKU

Tento typ pomoci je adresný přímo jednomu bráškovi či sestřičce. Pokud se rozhodnete pro tento typ pomoci, kontaktujte mě a já Vám pomůžu zprostředkovat zapojení do projektu Adopce na dálku. Dostanete šanci pomoci konkrétnímu bráškovi nebo sestřičce, či jinému zvířátku a pomoc, kterou poskytnete nebude anonymní a sami uvidíte, kterému kamarádovi přímo pomáháte. Do Adopce na dálku se může zapojit nejen jednotlivec nebo rodina, ale i různé skupiny jako, školy, školní třídy, pracovní kolektivy čí party přátel.

VENČENÍ PEJSKŮ

Nic neudělá mým bratříčkům a sestřičkám větší radost, než když jim věnujete svůj čas. A proto nabízím i tento typ pomoci. Pokud byste chtěli vyvenčit některého z mých kamarádů, napište mi, a já se pokusím zprostředkovat venčení kámoše, který je poblíž Vašeho domova, který se i Vám bude zamlouvat a kterému byste mohli takto udělat velkou radost.

NAPLNĚNÍ MISKY KLIKNUTÍM

Tetička Martina založila skvělou neziskovou organizaci CLICK AND FEED, kde může každý zdarma kliknout na odkaz a naplnit tak jednu misku. Tyto virtuální misky pak společnost BRIT naplní opravdovými granulkami a dodá je do vybraných útulků. Pomozte tak Bráškům a Sestřičkám, jde jen o pár vteřin každý den a naplníte tak bříško dobrým a věrným dušičkám.

http://clickandfeed.cz

 

Doufám, že Vás oslovila alespoň nějaká možnost pomoci a budu se těšit na jakoukoliv zprávu od Vás, Strejdové a Tetičky.

Pic a Pac, Váš Johnny